10 tipov na rýchle Zoznamka

Ušetríme vám čas, energiu a zármutok. Môžete nám poďakovať neskôr.

Keď som začal vidieť môjho manžela, prvý človek, ktorý som nebol v rozpakoch, aby som povedal svojmu terapeutovi, bol som naštvaný na to, aby som si uvedomil, koľko som o tom predtým nevedel.

V skutočnosti som chodil na to, že som jediný, všetko zle. Nemal som na to veľa zábavy, čo je depresívne, pretože som sa nezúčastnil až do 30. rokov.

Navyše toľko šťastia bolo zapojené do môjho hľadania môjho zápasu, že tam sú pravdepodobne viac alternatívnych vesmírov, kde som stále žiť sólo, než kde som ženatý.

Uvedomujem si, že moje skúsenosti z minulosti ma urobili, kto som dnes, ale stále si želám, aby som sa mohol vrátiť v čase a mať sesterský rozhovor s chudobnými, bezradnými, „mladšími“ mami o vzťahoch.

Mohol som napísať tri romány, začal som obchodovať a prechádzal po Apalačskej cestičke so všetkým premárneným časom a energiou. Je pre mňa príliš neskoro, ale možno sa môžete naučiť z toho, čo by som chcel vedieť, keď som bol jediný.

1. Nájdenie romantického partnera je len jedným z mnohých cieľov, ktoré môžete mať naraz.
Existuje rozdiel medzi tým, že sa niečo stane prioritou a má posadnutosť. Nikto nechce byť kapitánom Ahabom z datovania sveta. Vzťahy sú skvelé, ale neposlúchajte ich!

2. Keď sa vám páči chlapík a vaši spoloční priatelia majú niekoľko anekdotov o ňom vracanie projektilu po nadmernom pití, musíte prehodnotiť zamilovanie.
Nepáči sa vám to, keď vás váš krstník vrhol a je to batoľa.

3. Nejde o to, aby niekto myslel, že ste pre nich dosť dobrý.
Ide o to, aby ste našli niekoho, koho môžete stráviť, aby ste strávili nesmiernu dobu. Ide o to, aby ste našli figúrku s hádankami a Ernie k Bertovi.

4. Pracujte na svojom gay radare.
Bude to váš život oveľa jednoduchšie.

5. Niekedy majú priatelia malý nepríjemný zvyk.
A niekedy majú malé správanie, ktoré naznačujú úplný nedostatok rešpektu. Ak by ste to nedovolili, aby si s ňou rozprával miláčik vášho kamaráta, nedávajte si to sami seba.

6. Ak ste sa v noci nudíte v miestnom baru v noci, pravdepodobne sa s nami nebudete stretávať s niekým, kto sa oživí váš večer.
Namiesto toho, aby ste zlikvidovali extra kokteil, aby ste znetnuli ennui, premýšľajte o niečom inom, aby ste mohli prísť na ďalší víkend, na ktorý by ste sa skutočne mohli tešiť. Ak sa tvoji priatelia nechcú pridať k vám, tak si poďme.

7. Nechajte sa obávať potenciálnych paramourov, ktorí odmietajú vás, že ste príliš tučný, príliš krátky, akákoľvek.
Je úplne možné, že by ste ich museli odmietnuť, pretože ste nikdy nevideli Star Wars (váš základný kus popovej kultúry sa môže líšiť). Ľudia, ktorí jednoducho nie sú „správne fit“, existujú. Čím skôr ich zbavíte, tým šťastnejší budete.

8. Prejdite do filmov sami.
To isté platí pre múzeá, parky a koncerty. Keď ste súčasťou páru, chýba vám možnosť slobodne sledovať každý svoj rozmar. Byť nepripojený znamená, že nemusíte robiť kompromisy vo svojich plánoch.

9. Prvý deň nie je konkurz na manželstvo.
Je to len vyskúšanie na druhý deň. Nikto sa nikdy nezamiloval a analyzoval každý detail svojej významnej prvej schôdze.

10. Ak človek povie, že je pre teba príliš poškodený (alebo príliš neurotický, alebo niečo takého), zoberte si jeho slovo.
Aj keď je to jeho nízke sebavedomie hovoriť, nebudete mať možnosť ho opraviť. A je to pravdepodobne len eufemizmus pre „Ja to jednoducho necítim.“