Online kasína – zdroj datovania?

Už ste niekedy stretli niekoho, koho ste stretli pri hraní online pokeru?

Každý vie, že ak hráte v online kasíne, niektoré miesta vám umožnia chatovať s tisíckami ľudí z celého sveta. Takže táto otázka nemôže byť trochu úsek, nie?

Pred niekoľkými mesiacmi som počul príbeh priateľa, ktorý sa stretol so svojim súčasným priateľom počas hrania online hry Bingo. Podľa jej spomienky na ich príbeh už dva roky chodia von. Žijú v rôznych štátoch a osobne sa stretávajú dvakrát mesačne, spoločne strávia dovolenku a áno, svadobné zvončeky sa začínajú počuť zďaleka.

Samozrejme, tento príbeh ma zarážal: o aké spoľahlivé sú on-line kasína na stretnutie? Myslím, jedna vec je istá, ak sa stretnete v jednej, už máte veľkú vášeň spoločnú, ale naozaj? V kasíne?

To je to, čo v mojich osobných skúsenostiach nepochybne viem: Bol som vášnivým online kasínovým hráčom roky a roky a áno, stretol som sa s mnohými rôznymi mužmi počas všetkých týchto hodín hrania. Stalo sa, že som skončila s rozhovormi viac s niektorými chlapi než s ostatnými a vlastne som vytvoril troch nových priateľov prostredníctvom tohto zdroja. Naše rozhovory sa VŽDY otáčali okolo hry. Dvaja z týchto priateľov prichádzali do Vegas v rôznych chvíľach a zdieľali sme niekoľko chladných večerov s jedlom a hazardnými hrami. Ale ďalej, a verte mi, že som úprimný; Nikdy som neskúmal ani našiel lásku v mojej hre. Teraz to môže byť spôsobené tým, že vezmem svoje hazardné hry VEĽMI VEĽKÉ a nikdy som si nemyslel, že nájdem lásku tam, kde hrám, a časť mojich mesačných príjmov. Ďalšou možnosťou je, že keďže som sa tak zameral na môj cieľ v oblasti hazardných hier, mužskí hráči sa necítili privítaní ani so mnou.

Zachytený zvedavosťou k tejto téme som začal on-line vyhľadávanie v on-line kasínach a nenašiel som nič. Žiadne fóra, žiadne webové stránky, žiadne články; nič na túto tému. Jediná podobná vec, ktorú som našiel, je zoznamka pre milovníkov videohier. Bol som trochu sklamaný! Dúfal som, že nájdem zaujímavé príbehy, ktoré vám napíšu, už si predstavujeme romantické zostavy alebo fantastické výlety do Rio de Janeiro, aby ste sa stretli s milenecmi.

Môj posledný zdroj, aby som zistil, či táto nová moja fantázia môže byť skutočná, okrem romantického príbehu, o ktorom som vám už povedal, je spýtať sa, či ste sami spoznali partnera prostredníctvom online kasína, alebo či poznáte niekoho, kto urobil. No tak, musí existovať viac ľudí, ktorí majú. Taká veľká zemegule, toľko ľudí online hazardných hier, prosím, dajte mi viac príbehov o kasíne, aby sme sa mohli tešiť!

Pre vás, drahý hráč: viete o romantickom príbehu, ktorý začal cez online pokerovú hru alebo cez hru Bingo 4am?